Kolorowy geometryczny wzór :)

Witam ;-)

Przepraszam, że moje zdobienia ostatnio są mało odkrywcze, a wręcz nudne, ale nie mam dużo czasu, a jednak nie chciałabym rezygnować z bloga. :-( Postaram się lepiej organizować czas, żeby mieć go  więcej na to, co tak bardzo lubię.

Dziś też krótko: Cztery pazurki pomalowałam lakierem Rimmel SalonPro nr 711 Punk Rock. O tym lakierze pisałam wiele razy, bo go uwielbiam za utrzymywanie, krycie i piękny niepowtarzalny granatowo – szary kolor. :-P

Szary kolor na paznokciu środkowym to Golden Rose Ice Chic nr 58. A na nim geometryczny wzór, a konkretnie dwa trójkąty: jeden wykonany lakierem, który znalazł się na pozostałych paznokciach, a ten różowy to  Rimmel SalonPro nr 701 Jazz Funk.  Pomimo, że odcieni różu wszystkie firmy mają mnóstwo, ten również jest oryginalny i niepowtarzalny, a co za tym idzie trudny do opisania, trzeba go po prostu zobaczyć. Dodałam też ozdobną kropeczkę na górze brokatowym lakierem Sally Hansen Xtreme wear nr 569 Rockstar Pink. Trójkąty malowałam używając taśmy klejącej, żeby krawędzie były równe. Odręcznie by było trudno to zrobić. Dlatego takie zdobienie jest banalnie proste i nie trzeba mieć żadnych specjalnych umiejętności.  ;-)

;-)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.