Miętowo – białe ombre z koronką

Witam :-P

W sezonie letnim wszelkie odcienie mięty i turkusu będą na moich paznokciach gościć bardzo często. Mam nadzieję, ze nikogo tym nie zanudzę. ;-)  

W tym zdobieniu użyłam bardziej przygaszonego odcienia mięty – lakier La Femme nr 304. To jest jedyny lakier tej firmy, jaki posiadam i muszę go bardzo pochwalić. Mam go od kilku lat i cały czas jego konsystencja jest rzadka i można bez żadnego problemu go nałożyć. Poza tym dobrze się utrzymuje. Znajdują się w nim maleńkie drobinki, których na paznokciach praktycznie nie widać, ale w słońcu lakier pięknie się mieni.  Jest to kolejny powód, dla którego lubię używać  go latem. Kolorek ten nałożyłam na wszystkie paznokcie. Na serdecznym dodałam jeszcze biały lakier Golden Rose with proteins nr 242, a dokładniej wykonałam ombre przy użyciu tych dwóch kolorków. Na ombre nakleiłam koronkową naklejkę wodna z EDbeauty, niestety  nie wiem jaki numer, po prostu któraś z czarnych koronek.

Tym sposobem uzyskałam całkiem fajny efekt (moim zdaniem), przy niewielkim nakładzie pracy, czyli to, co lubię najbardziej. Chyba wszystkie to lubimy ;-)

:-P

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.